instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

شرکت ایران روتاتیو مشاور سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه، پیشرو در ارائه خدمات دانش‌بنیان در حوزه‌های متنوع صنایع چاپ و بسته‌بندی | صفحه رسمی شرکت ایران روتاتیو در برنامه اینستاگرام را دنبال نمایید

گروه هایدلبرگ با سرمایه‌گذاری استراتژیک گروه MBO را خریداری کرد تا راهکارهای پس از چاپ خود برای حوزه‌های رو به رشد همچون چاپ دیجیتال را تکمیل نماید.
ادامه

خریداری گروه MBO توسط گروه هایدلبرگ

مدیر ارشد فروش منطقه‌ای کمپانی زچر آلمان، پس از شروع همکاری شرکت ایران روتاتیو با این برند جهانی، از چاپخانه‌های فلکسو، لیبل و افست ایران بازدید نمود. زچر تخصصی‌ترین تولیدکننده نوردهای آنیلوکس در جهان است.
ادامه

گام اول در همکاری قدرتمند ایران روتاتیو و Zecher

گزارش رویداد «روز چاپ بسته‌بندی هایدلبرگ» با حضور بیش از 400 بازدیدکننده از سراسر جهان و ایران برای رونمایی و ارائه جدیدترین راهکارهای اقتصادی برای اوج بهره‌وری در چاپ بسته‌بندی‌های باکیفیت.
ادامه

به فراتر از بسته‌بندی بیاندیشید!

چاپخانه ایتالیایی Elcograf فعال در حوزه نشر و تجاری، در یک پروژه سرمایه‌گذاری بالغ بر 14 میلیون یورو، چهار ماشین چاپ، دو دستگاه پلیت‌ستر و تعداد متنوعی از سیستم‌های پس از چاپ گروه هایدلبرگ را خریداری نمود.
ادامه

14 میلیون یورو سرمایه‌گذاری با تکنولوژی هایدلبرگ

کمپانی المرید باری دیگر در تکنولوژی پیشرفته چاپ فلکسو Heidelberg ICS پس از رضایتمندی کامل از ماشین اول، و به منظور افزایش ظرفیت تولید سرمایه‌گذاری کرد
ادامه

سرمایه‌گذاری مجدد المرید دبی با هایدلبرگ

شرکت ایران روتاتیو برای حمایت از چاپخانه‌داران تسهیلات ویژه‌ای برای خرید اعتباری قطعات اورجینال در اختیار مشتریان واجد شرایط قرار می‌دهد. قطعات یدکی اورجینال متضمن امنیت در تولید و طول عمر ماشین‌آلات هستند.
ادامه

فروش اعتباری قطعات اورجینال

Slider