instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

شرکت ایران روتاتیو مشاور سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه، پیشرو در ارائه خدمات دانش‌بنیان در حوزه‌های متنوع صنایع چاپ و بسته‌بندی | صفحه رسمی شرکت ایران روتاتیو در برنامه اینستاگرام را دنبال نمایید

چگونگی گریز از رقابت مخرب در صنعت چاپ لیبل
در این مقاله نگاهی داریم به رویکرد به کارگیری چاپ ترکیبی برای جذب مشتریان و ارتقای سودآوری از فرآیندهای چاپی در حوزه لیبل.
ادامه

تحول در چاپ لیبل

چاپخانه هلندی Van de Steeg باری دیگر اقدام به سرمایه‌گذاری با ماشین چاپ هایدلبرگ Speedmaster XL 106 برای حوزه تخصصی بسته‌بندی‌های لوکس نمود. این موفقیت نتیجه شراکت بلندمدت و مشاوره دقیق هایدلبرگ است.
ادامه

موفقیت در بازار آرایشی و بهداشتی با هایدلبرگ

"تلاقی سنت و مدرنیته" | شرکت ایران روتاتیو از شما دعوت می‌نماید تا با حضور در رویداد روزهای یووی کمپانی IST آلمان به عنوان مهمترین رویداد صنعت جهانی چاپ UV، دنیای پیشرفته چاپ یووی را از نزدیک کشف نمایید.
ادامه

رویداد UV DAYS 2019

وب- به- بسته فراتر از جذب سفارشات از طریق یک فروشگاه آنلاین است و در واقع یک تغییر در الگوی تولید اختصاصی یک سفارش به سمت تولید در ابعاد بسیار وسیع با استفاده از فرآیند استانداردسازی و اتوماسیون است.
ادامه

وب به چاپ بسته‌بندی Web-to-Pack

بیست و پنجمین سالگرد اخذ نمایندگی گروه هایدلبرگ توسط شرکت ایران روتاتیو. مروری بر تاریخچه شرکت ایران روتاتیو و فعالیت تجاری طولانی خانواده اسفرجانی همراه با پیام تبریک گروه هایدلبرگ، گروه گالوس و مشتریان وفادار.
ادامه

اعتماد و اعتبار ، حاصل 70 سال تجارت سالم

Slider

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت