instagram logo1 375x375 copy

 

Layer 1

 

Speedmaster XL 75

نقطه اوج عملکرد

Speedmaster XL 75

Light Blue Line

 

 

مزیت تکنولوژیکی

Light Blue Line

اسپیدمستر XL 75، با فناوری نوآورانه و بالاترین سطح اتوماسیون خود، موقعیتی پیشرو در کلاس عملیاتی پیشرفته، به‌دست آورده است. این ماشین، راهکاری قطعی برای فرمت‌های چاپی 70 ×50 و بیشترین بهره‌وری، کوتاه‌ترین زمان‌های آماده‌سازی را درکنار ثبات تولید در سرعت‌های بالا، ارائه می‌دهد. چنین مواردی حاکی از پیشرفتی تعیین‌کننده در فضای رقابتی تولید و تکنولوژی است.
اسپیدمستر XL 75، دارای شرایط جامع و متنوعی برای پیکربندی است و حتی غیرمعمولترین خواسته‌های واحدهای چاپ‌‌های تجاری و بسته‌بندی را برآورده می‌سازد. این شرایط، امکانات پیکربندی از دو تا ده واحد چاپ را، چه به‌همراه واحدهای پشت‌و‌رو زن یا پوشش‌دهی، و چه بدون آن‌ها شامل می‌شود. اسپیدمستر XL 75 بسته به ملزومات چاپ، می‌تواند به سیستم‌هایی که موجب کاهش زمان‌های آماده‌سازی و افزایش راندمان می‌شوند و همچنین به اجزای بسیار متنوعی مانند تجهیزات Star System، مجهز شود. در نهایت، یک ماشین سفارشی خواهید داشت که ارزش افزوده مورد نیازتان را برای رسیدن به موقعیتی استثنایی در بازار، فراهم و آمادگی قطعی شما را برای آینده، تضمین خواهد کرد.
هایدلبرگ به عنوان یک پیشتاز در چاپ‌ زیست‌دوستدار، راهکارهایی برای کاهش و حتی حذف CO2، انتشار گازهای فرایندی و همچنین ضایعات، ارائه می‌کند. بنابراین اسپیدمستر XL 75، شاخصی فراتر از بهره‌وری محسوب می‌شود. مصرف بسیار بهینه انرژی و استفاده صحیح از منابع، باعث شده تا این دستگاه، سازگارترین ماشین با محیط‌زیست در کلاس عملیاتی خود باشد. اسپیدمستر XL 75 مانند دیگر ماشین‌های خانواده هایدلبرگ، بسته به تقاضا می‌تواند به عنوان ماشین چاپ با CO2‌ خنثی، ارائه شود. می‌توان به‌وسیله یک ابزار سنجش، میزان مصرف انرژی ماشین در هر 1000 ورق چاپی را نمایش داد و اندازه گرفت. به این ترتیب، اپراتور می‌‌تواند شرایط بسیار بهتری برای کار با ماشین به لحاظ صرف انرژی داشته باشد. یکی دیگر از امکانات صرف کمتر انرژی، استفاده مجدد از گرمای هدر رفته از خشک‌کن DryStar Combination با به‌کارگیری سیستم بازیابی حرارت در فرایند خشک‌کن است. تجهیزات جانبی Star System به‌طور کامل در ماشین چاپ هماهنگ و یکپارچه شده‌اند. این اجزا بسیار کارآمد هستند و برپایه اصول حفظ انرژی و منابع طراحی شده‌اند. کاهش و یا حذف کامل الکل با تجهیز کردن این ماشین به امکانات ویژه یکی دیگر از گام‌های مهم آن در چاپ دوستدار محیط‌زیست است. همه این موارد، منجر به یک سیستم چاپی زیست‌دوستدار با هزینه‌های کمتر در تولید خواهند شد.

 

محتوای بیشتر در این بخش: « Speedmaster SX 74 Edition Speedmaster CX 75 »

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت متعلق به شرکت ایران روتاتیو می‌باشد و استفاده بدون مجوز از این مطالب تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت